Suntech STP490S-I60-Nsfb+
★ ★ ★ ★ ★
(0)
3 849 ₴
N-Type TOPCon half-cell 490Вт, 12 років
Основні характеристики
- Виробник: Suntech
- Наявність: В наявності
| Потужність | 490 Вт |
|---|---|
| Тип комірок | Mono TOPCon |
| Ефективність | 21.8 % |
| Гарантія виробника | 12 років |
| Гарантія потужності | 25 років |
| Виробник | Suntech |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 років |
| Ширина (короткий бік) | 1134 мм |
| Висота (довгий бік) | 2094 мм |
| Товщина | 30 мм |
N-Type TOPCon half-cell 490Вт, 12 років
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.