LONGi LR7-72HYD-650M Bifacial
★ ★ ★ ★ ★
(0)
6 401 ₴
Преміум біфаціальна HPBC 2.0 650Вт
Основні характеристики
- Виробник: LONGi Solar
- Наявність: В наявності
| Потужність | 650 Вт |
|---|---|
| Тип комірок | Bifacial |
| Ефективність | 23.4 % |
| Гарантія виробника | 12 років |
| Гарантія потужності | 25 років |
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 років |
| Ширина (короткий бік) | 1134 мм |
| Висота (довгий бік) | 2384 мм |
| Товщина | 30 мм |
Преміум біфаціальна HPBC 2.0 650Вт
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.