Jinko JKM-435N-48HL4-B
★ ★ ★ ★ ★
(0)
3 979 ₴
N-type моно 435Вт для дому
Основні характеристики
- Виробник: Jinko Solar
- Наявність: В наявності
| Потужність | 435 Вт |
|---|---|
| Тип комірок | Mono N-type |
| Ефективність | 21.1 % |
| Гарантія виробника | 12 років |
| Гарантія потужності | 25 років |
| Виробник | Jinko Solar |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 років |
| Ширина (короткий бік) | 1134 мм |
| Висота (довгий бік) | 1762 мм |
| Товщина | 30 мм |
N-type моно 435Вт для дому
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.