LONGi LR5-66HIH-500M
★ ★ ★ ★ ★
(0)
3 806 ₴
Half-cut моно панель 500Вт, 12 міс гарантія
Основні характеристики
- Виробник: LONGi Solar
- Наявність: В наявності
| Потужність | 500 Вт |
|---|---|
| Тип комірок | Mono Half-cut |
| Ефективність | 20.6 % |
| Гарантія виробника | 12 років |
| Гарантія потужності | 25 років |
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 років |
| Ширина (короткий бік) | 1134 мм |
| Висота (довгий бік) | 2094 мм |
| Товщина | 30 мм |
Half-cut моно панель 500Вт, 12 міс гарантія
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.