Trina TSM-NE19R-625W
★ ★ ★ ★ ★
(0)
5 363 ₴
Моно half-cell 625Вт, 12 років
Основні характеристики
- Виробник: Trina Solar
- Наявність: В наявності
| Потужність | 625 Вт |
|---|---|
| Тип комірок | Mono Half-cut |
| Ефективність | 22.5 % |
| Гарантія виробника | 12 років |
| Гарантія потужності | 25 років |
| Виробник | Trina Solar |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 років |
| Ширина (короткий бік) | 1134 мм |
| Висота (довгий бік) | 2384 мм |
| Товщина | 30 мм |
Моно half-cell 625Вт, 12 років
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.