TCL HSM-ND48-DR455 Bifacial
★ ★ ★ ★ ★
(0)
3 806 ₴
Біфаціальна N-Type TOPCon 455Вт
Основні характеристики
- Виробник: Astronergy
- Наявність: В наявності
| Потужність | 455 Вт |
|---|---|
| Тип комірок | Bifacial |
| Ефективність | 21.4 % |
| Гарантія виробника | 12 років |
| Гарантія потужності | 25 років |
| Виробник | Astronergy |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 років |
| Ширина (короткий бік) | 1134 мм |
| Висота (довгий бік) | 1908 мм |
| Товщина | 30 мм |
Біфаціальна N-Type TOPCon 455Вт
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.