Risen RSM132-8-450M
★ ★ ★ ★ ★
(0)
4 150 ₴
Mono PERC half-cell 450Вт, надійна базова модель
Основні характеристики
- Виробник: Risen Energy
- Наявність: В наявності
| Потужність | 450 Вт |
|---|---|
| Тип комірок | Mono PERC |
| Ефективність | 21 % |
| Гарантія виробника | 12 років |
| Гарантія потужності | 25 років |
| Виробник | Risen Energy |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 років |
| Ширина (короткий бік) | 1133 мм |
| Висота (довгий бік) | 1908 мм |
| Товщина | 30 мм |
Mono PERC half-cell 450Вт, надійна базова модель
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.