JA Solar JAM72D40-585/GB
★ ★ ★ ★ ★
(0)
4 895 ₴
Біфаціальна N-Type 585Вт з подвійним склом
Основні характеристики
- Виробник: JA Solar
- Наявність: В наявності
| Потужність | 585 Вт |
|---|---|
| Тип комірок | Bifacial |
| Ефективність | 22.4 % |
| Гарантія виробника | 12 років |
| Гарантія потужності | 25 років |
| Виробник | JA Solar |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 років |
| Ширина (короткий бік) | 1134 мм |
| Висота (довгий бік) | 2278 мм |
| Товщина | 30 мм |
Біфаціальна N-Type 585Вт з подвійним склом
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.