Dyness DL5.0C Pro
★ ★ ★ ★ ★
(0)
38 060 ₴
Модульна 5.12кВтгод з вбудованим BMS
Основні характеристики
- Виробник: Dyness
- Наявність: В наявності
| Тип хімії | LiFePO4 |
|---|---|
| Ємність | 100 А·год |
| Напруга | 51.2 В |
| Енергоємність | 5.12 кВт·год |
| К-ть циклів | 6000 |
| Глибина розряду | 95 % |
| Темп. min | -10 °C |
| Темп. max | 50 °C |
| Інтерфейс зв'язку | CAN |
| Гарантія | 10 років |
| Виробник | Dyness |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 10 років |
Модульна 5.12кВтгод з вбудованим BMS
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.