Deye SE-F12 LiFePO4 LV 51.2V 230Ah 11.8kWh
★ ★ ★ ★ ★
(0)
66 605 ₴
Домашній накопичувач 11.8кВтгод, 6000 циклів
Основні характеристики
- Виробник: Deye
- Наявність: В наявності
| Тип хімії | LiFePO4 |
|---|---|
| Ємність | 230 А·год |
| Напруга | 51.2 В |
| Енергоємність | 11.8 кВт·год |
| К-ть циклів | 6000 |
| Глибина розряду | 95 % |
| Темп. min | -10 °C |
| Темп. max | 50 °C |
| Інтерфейс зв'язку | CAN |
| Гарантія | 10 років |
| Виробник | Deye |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 10 років |
Домашній накопичувач 11.8кВтгод, 6000 циклів
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.