Pylontech US3000C
★ ★ ★ ★ ★
(0)
39 800 ₴
Базова 3.5кВтгод для невеликих СЕС
Основні характеристики
- Виробник: Pylontech
- Наявність: В наявності
| Тип хімії | LiFePO4 |
|---|---|
| Ємність | 74 А·год |
| Напруга | 48 В |
| Енергоємність | 3.5 кВт·год |
| К-ть циклів | 6000 |
| Глибина розряду | 95 % |
| Темп. min | -10 °C |
| Темп. max | 50 °C |
| Інтерфейс зв'язку | CAN |
| Гарантія | 10 років |
| Виробник | Pylontech |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 10 років |
Базова 3.5кВтгод для невеликих СЕС
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.