Deye BOS-A HV 38.4V 200Ah 7.68kWh
★ ★ ★ ★ ★
(0)
55 900 ₴
HV-система 7.68кВтгод для більших установок
Основні характеристики
- Виробник: Deye
- Наявність: В наявності
| Тип хімії | LiFePO4 |
|---|---|
| Ємність | 200 А·год |
| Напруга | 38.4 В |
| Енергоємність | 7.68 кВт·год |
| К-ть циклів | 6000 |
| Глибина розряду | 95 % |
| Темп. min | -10 °C |
| Темп. max | 50 °C |
| Інтерфейс зв'язку | CAN |
| Гарантія | 10 років |
| Виробник | Deye |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 10 років |
HV-система 7.68кВтгод для більших установок
Відгуки клієнтів
JD
John Doe
★★★★☆
2 тижні тому
Відмінний товар! Працює як очікувалося і легко встановлюється. Якість чудова за таку ціну.